Translate

niedziela, 3 stycznia 2021

To już 10 rok...

 Tak w czerwcu będzie 10 lat jak jestem z Wami. Ale ten czas zleciał. Kilka razy już myślałam żeby zamknąć mój blog - moje Violinowo ale jakoś mi tak szkoda , przecież to taki mój pamiętnik, moje trzecie dziecko. A dzieci się nie porzuca. A więc jeszcze troszkę pomęczycie się ze mną. 

Dzisiaj mamy już 3 stycznia więc witajcie w tym kolejnym roku. Dziękuję Wam serdecznie za życzenia Noworoczne. Mam nadzieję, że nadal będziemy się "spotykać " na naszych blogach.

Przez ostatnie dni nic nie robiłam. Szkoda mi było robić sobie bałagan po świętach więc zrobiłam małą przerwę w szyciu. Dokończyłam tylko lalkę Jurka Owsiaka , która poszła na licytację.Nie wiem kiedy znowu tu zawitam więc trzymajcie się cieplutko :)

6 komentarzy:

 1. Nie uciekaj od blogowania.
  Sporo osób przerzuciło się na fb, a tam wpisy tak szybko przemijają
  ;-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wiolu, gratuluje tak pięknej rocznicy blogowania. Mam nadzieję, że jeszcze dłuuuugo będziemy mogli podziwiać Twoje prace.

  OdpowiedzUsuń
 3. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku i jeszcze wielu lat blogowania. Uwielbiam Twoje lalki i nie tylko, ale Owsiak wyszedł rewelacyjnie!
  Pozdrawiam Alina

  OdpowiedzUsuń
 4. Cieszę się, że będziesz kontynuowała prowadzenie bloga, bo bardzo lubię do Ciebie zaglądać!!! Życzę Ci więc następnych lat blogowania :)
  Świetny Jurek!!!

  OdpowiedzUsuń
 5. Super, że tu jesteś i dzielisz się tym co robisz i lubisz :) 10 lat to naprawdę mnóstwo czasu, cieszę się, że nie chcesz tego przerwać:)
  A Jurek jest super :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Jurek rządzi! A Twój blog to mnóstwo inspiracji i radości. Fajnie, że będziesz nam umilać czas. Gratuluję pięknego Jubileuszu i trzymam kciuki za kolejne Twoje świetne projekty :)

  OdpowiedzUsuń