Translate

poniedziałek, 15 kwietnia 2019

Za wolna jestem...

Myślałam, że ten czas tak ucieka ale doszłam do wniosku, że to nie wina czasu tylko ja jestem już wolniejsza haha. Chociaż tak na chłopski rozum to czas tu też winny, ciągle go brakuje. Za dużo  wzięłam sobie na głowę - praca, dom, blogowanie, fanpage, doszedł jeszcze instagram, siatkówka, szycie, działka  a gdzie czas dla siebie, rodziny? Nie ma. Wiem, że powinnam zwolnić ale  jestem tak skonstruowana, że nie potrafię inaczej. Dobrze, że jest ta działka bo to tam jesteśmy razem, każdy w innym kąciku bo każdy robi coś innego ( kto ma ten wie ile na działce jest pracy) ale to nieważne- wzrokiem się ogarniamy. Rozpisałam się i to nie na temat. Nie było mnie tydzień temu bo po prostu nie chciało mi się pisać, ot leń taki. ale już nadrabiam, jest co pokazać. Zacznę od toreb, powstało ich aż siedem.

Później był zestaw małej podróżniczki
Owieczka Jaś
I znowu poduszki :)
A na koniec tygodnia uszyłam pościel do łóżeczka dla małej istotki, która ma się dopiero urodzić. Uwaga dużo zdjęć bo się nie mogłam zdecydować haha.Dotrwaliście do końca? Jeśli tak to życzę Wam miłego, przedświątecznego tygodnia. 

7 komentarzy:

 1. Właściwie, to nie wiem jak określić , innym słowem, niż PIĘKNE! Torba , ta z różami , jest ekstra! Zabawka, zestaw dla małej podróżniczki! I jeszcze ten komplecik , pewnie to dziewczynka będzie. Poduszka we wzorki cepeliowskie jest urocza!
  Bardzo pracowicie u Ciebie!
  Serdecznie pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne wytwory.
  Pozdrawiam serdecznie:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Owiec! Owiec! Widziałam owca!!! :D Wiolu! Jak ja dobrze Cię rozumiem :* Ale wiedz, że nadal tworzysz tak piękne rzeczy, dające tyle radości innym, że musisz robić to stale <3
  Dziś się dowiedziałam, żeby przestać robić rzeczy, które nie mają większego znaczenia dla nas, np. myć okna, prasować ubrania, ... Odzyskamy wolny czas, którego wciąż nie mamy. Trzeba się nad tym zastanowić...

  OdpowiedzUsuń
 4. Jestem pod wrażeniem tylu pięknych rzeczy u Ciebie:) Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Znów same cudowności <3 ja się nie dziwię, że Ci czasu brakuje. Zwolnij trochę i choć na święta odpocznij :*

  OdpowiedzUsuń
 6. Ojej :) tyle cudowności, że aż nie wiem na co patrzeć :D :D
  Wszystkiego pozytywnego i spokojnego życzę z okazji świąt :):)

  OdpowiedzUsuń
 7. Cuda, cudeńka. Twoje torby są rewelacyjne!!!
  Pozdrawiam Alina

  OdpowiedzUsuń