Translate

niedziela, 19 czerwca 2016

Torby, torby i jeszcze raz torby :)

Szyję ich tyle, że dzisiaj znowu nie pokarzę Wam ich wszystkich bo post byłby bardzo długi. Do uszycia czeka następna partia, no chyba z 15 jeszcze.Na dzisiaj to tyle. Wiem, że coraz mniej tu zaglądam ale już tak będzie. Dałam sobie czas do końca czerwca z prowadzeniem bloga ale wiem, że jeszcze od czasu do czasu ktoś tu zagląda więc może chociaż raz w miesiącu coś  wstawię żeby nie zniknąć tak całkiem. Wszystkim tu zaglądającym a zwłaszcza tym , którzy zostawią chociaż słówko bardzo, bardzo dziękuję. Buziaki dla Was.

10 komentarzy:

 1. Super !!! Ilośc imponująca !!! I fajnie dobrane kolory - pozdrawiam Sylwia

  OdpowiedzUsuń
 2. Przytoczę torby.Śliczne materiały. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Przytoczę torby.Śliczne materiały. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Violetko :) Wszystkie torby są niezwykle piękne, masz ogromny talent i cierpliwość do ich szycia, gdyż uważam że to niezwykle żmudna praca / dzieło, jakiego od swojego Serca wszystkim użyczasz :) Bardzo serdecznie Cię pozdrawiam i życzę cudownego dnia...

  Violetko, wybacz że się nie odzywam ale ostatnio jestem nader zapracowana i też mam troszkę kłopotów, z powodu czego niekiedy brak mi na resztę sił, przepraszam! Dziś wieczorem do Ciebie zadzwonię. Moc Serdeczności Serce dla Ciebie * Do usłyszenia :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Mega torby! Te z kotkami mnie urzekły, są niesamowite :)

  OdpowiedzUsuń
 6. kociakowa byłaby idealna na nasze wakacyjne wojaże :)

  OdpowiedzUsuń