Translate

wtorek, 31 maja 2016

Anioł Komunijny dla Oli :)

Nie będę się rozpisywała bo czasu brak. Maj i czerwiec są i będą dla mnie bardzo pracowite. Dzisiaj chcę pokazać Aniołka Komunijnego, który został podarowany jako pamiątka Pierwszej Komunii Św. 


Kochani, bardzo Wam dziękuję za tyle miłych słów pod postem o moich " torbinkach". Nadal je szyję to na pewno jeszcze nie raz się tu pokarzą. Miłego dnia Wam życzę :)

8 komentarzy:

 1. Praca jest wykonana pięknie. Postać duchowa jest przedstawiona która zajmują samego Boga.To nie anioł tylko lalka użyta na biało. Dlaczego uczymy dzieci nieprawdy Bogu i aniołami.

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo niezwykły i piękny dar serca, jako komunijny prezent. Już pisałam, że posiadasz wszechstronne wspaniałe twórcze zdolności, które całym sercem podziwiam. Niech wspaniałość Twojego talentu sprawia Ci i obdarowanym dożo radości :) Serdeczności Violinowo i przytulam wspaniałą twórczynie nadzwyczajnych piękności...

  OdpowiedzUsuń
 3. Podarunek, zapewne bardzo pracochłonny ale za to jaki piękny i niepowtarzalny. Wspaniały dar w sobie posiadasz, gratuluję. Uszanowanie Violinowo!

  OdpowiedzUsuń
 4. Cudowny aniołek :) Wspaniały talent posiadasz.
  Serdecznie Cię pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń