Translate

czwartek, 29 maja 2014

Wróciły rozczochrańce :)

Dzisiaj bez zbędnych słów ( z braku czasu ) tylko pokazuję.
Na koniec chciałabym Wam bardzo podziękować za tyle miłych słów pod postem o Owieczce Natalce. Takie komentarze zawsze cieszą. Jesteście Kochane.  Pozdrawiam.

wtorek, 20 maja 2014

Damą być :)

Trochę przewrotny tytuł.  Dzisiaj owieczka Natalka w wersji męskiej.  Ubrana w strój roboczy czyli sukienka moro a w kieszonce klucz francuski.  Ot taki z niej pracuś. Nie byłabym sobą gdybym nie dodała kokardek chociaż takich malutkich. 
Dzisiaj na tyle, pozdrawiam zaglądających do mnie. 

niedziela, 11 maja 2014

Szkatułki :)

Witajcie Kochani :)

Dzisiaj mam do pokazania trzy szkatułki. Każda wykonana inną metodą .  Zrobiłam je na naszych co wtorkowych spotkaniach grupy  DECOUFORTE  pod czujnym okiem  LID  z  Zaczarowanego Światu. Moja ulubiona to ta postarzana ze wzorem zrobionym metaliczną pastą.  Zapraszam do oglądania.


Kończąc chciałabym bardzo Wam podziękować za tyle miłych słów pod postem o Julku. Bużka dla wszystkich komentujących. Dziękuję także zaglądającym, nie tylko tym stałym ale i nowym trafiającym pewnie przez przypadek. Pozdrawiam

niedziela, 4 maja 2014

Julek :)

Witajcie Kochani :)

Jak tam mija Wam majóweczka? Jutro trzeba wrócić do rzeczywistości, koniec błogiego lenistwa. Może w końcu coś uszyję? Brakuje mi już tego. Przez ten czas trwania wystawy mało szyłam, jeden anioł i kilka kurko-woreczków a i były jeszcze literki. Jutro pakuję to co jeszcze zostało i zabieram się do uzupełnień.  Pomału trzeba się przygotowywać do " Kiełbaskowa w Kołbaskowie". Został jeszcze miesiąc a to nie wiele czasu. Ja tu gadu-gadu a tu czeka aby go pokazać - Owiec - Julek.  Niestety a może stety nie wróci już ze mną do domu. Teraz cieszy i może się przytula do małego chłopca o tym samym imieniu w jego domu.
Oto on JULEKTo na tyle dzisiaj lecę się jeszcze pobyczyć bo jutro do pracy. Pozdrawiam cieplutko bo za oknem pogoda niezbyt ciekawa.