Translate

czwartek, 30 maja 2013

Wyróżnienie z zabawą :)

Aż mi wstyd. To wyróżnienie dostałam ponad miesiąc temu, dopiero teraz o nim piszę. Bardzo się z niego cieszę ponieważ to co robię podoba się innym i jeszcze dostaję za to nagrodę w postaci wyróżnienia.

A teraz zasady, pytania, wyróżnienia ...
Nominacja do LIEBSTER jest otrzymywana od innego blogera w ramach uznania za „dobrze wykonaną robotę”. Jest przyznawana dla blogów o mniejszej liczbie obserwatorów, więc daje możliwość ich rozpowszechnienia. Po odebraniu nominacji należy odpowiedzieć na 11 pytań otrzymanych od osoby, która cię nominowała. Następnie Ty nominujesz 11 osób (informujesz ich o tym) oraz zadajesz im 11 pytań. Nie wolno nominować bloga który Cię nominował. 

Wyróżnienie to dostałam od  Niezapominajki. Jestem zauroczona jej koszyczkami z papierowej wikliny. Z resztą zajrzyjcie do niej to zobaczycie co jeszcze fajnego tworzy. Dziękuję bardzo za to wyróżnienie i przepraszam, że dopiero teraz o tym piszę. 


To  pytania , na które muszę odpowiedzieć. Więc do dzieła.


1.Rzecz bez której nie wyjdziesz z domu to... - na pewno są to klucze
2.Dawanie prezentów czy ich otrzymywanie...? - dawanie
3.Największe marzenie?-  nie mam takiego
4.Wakacje z biurem podróży czy "na własną rękę" ? - na własną rękę
5.Szpilki czy baleriny? - baleriny ( a najlepiej obuwie sportowe)
6.O czym myślisz gdy patrzysz w niebo ? -  jaka dzisiaj będzie pogoda
7. Najfajniejsza rzecz jaka Cię w życiu spotkała? - napisałabym, że mąż i dzieci ale to nie rzeczy, cieszę się, że mogę realizować swoje pasje
8.Cecha osobowości jaką chciałabyś posiadać to ? - być konsekwentną 
9.Niezapomniany smak dzieciństwa? - prażuchy 
10.Kto najbardziej wspiera Cię w Twojej pasji ? - na pewno mój Kochany M.
11.Co zainspirowało Cię do założenia bloga? - obejrzenie bloga z biżuterią koleżanki Ewci. 

I tym sposobem dobrnęłam do końca pytań i odpowiedzi. Według zasad teraz to ja powinnam nominować kolejne blogi. Niestety bardzo ciężko jest wybrać, ponieważ wszystkie tworzycie piękne rzeczy . Chciałabym aby to wyróżnienie poszło do każdej z Was . Przepraszam, że nie pociągnę dalej. Niezapominajko bardzo Ci dziękuję. Pozdrawiam serdecznie.

3 komentarze: