Translate

niedziela, 23 października 2011

Tym razem jesiennie :)

Bo przecież jeszcze mamy jesień, a żeby nie było monotonnie stawiam na zieleń. Wianek jest ozdobiony różami z liści oraz tym co natura obdarza nas jesienią.Jest mi ogromnie miło, że wpadacie do mnie  i pozostawiacie miłe komentarze. Pozdrawiam serdecznie .

czwartek, 20 października 2011

" Coraz bliżej święta... "

Ostatnio na spotkaniu grupy DecouForte Lidka z zaczarowany-swiat  pokazała nam jak zrobić efekt marmuru. Robi się go bardzo fajnie i przyjemnie. Wiem, że do jej prac jeszcze mi daleko ale mam nadzieję, że następna puszka będzie już taka jak powinna.


środa, 19 października 2011

16 lat minęło ...

Dzisiaj moja " mała córeczka " kończy 16 lat. A jeszcze nie tak dawna była taka malutka ,bezradna.To chyba najgorsze dla rodziców, kiedy ich pociechy tak szybko dorastają. Pamiętam jak dziś dzień, w którym przyszła na świat. Co tu dużo pisać zobaczcie sami i "to"co z niej wyrosło.

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO PAULINA !Mimo, że urodziny ma dzisiaj mała imprezka była w niedzielę. Byli goście, prezenty i oczywiście nie mogło zabraknąć urodzinowego tortu.Pozdrawiam serdecznie :)

środa, 5 października 2011

Śniadaniówka

Jako,że moja córka wyrosła już z plastikowych i kolorowych pojemników na drugie śniadanie musiałam pomyśleć nad czymś innym. Odwiedzając inne blogi natrafiłam na blog mojezielonewzgorze ,a tam cudne eko-śniadaniówki. Mojej latorośli od razu przypadły do gustu ( a muszę nadmienić że jest wybredna). Więc poczyniłam małe zakupy i tak oto powstała ekologiczna saszetka śniadaniowa.
Pozdrawiam i dziękuję za miłe komentarze.

poniedziałek, 3 października 2011

Jarzębina,czerwona jarzębina...

Pięknie jesienią wyglądają kiście czerwonej jarzębiny na drzewach. Kolory jesieni urzekają nas i skłaniają do spacerów. Właśnie po takim spacerze powstał jesienno-jarzębinowy wianek.
Pozdrawiam i życzę kolorowej,pięknej polskiej jesieni :)